Реклама

У Луганській області найбільше доходів приносить аграрний сектор

11 січня 2017 113 0
На Луганщині залучатимуть інвестиції в аграрний сектор
Kurkul.comНа Луганщині залучатимуть інвестиції в аграрний сектор

На Луганщині саме аграрний сектор є системоутворюючим у галузі економіки, формує продовольчу безпеку, забезпечує розвиток технологічно пов'язаних галузей економіки та формує соціально-економічну основу розвитку сільських територій, пише «Трибун».

Відтак облдержадміністрація розробила регіональну цільову програму «Залучення інвестицій, розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Луганській області на 2016-2017 рр.».

«Виробництво валової продукції в 2016 р. у порівнянні з 2015 р. збільшилося на 14% і складає 4,6 млрд грн. Зберігається тенденція до збільшення обсягів виробництва», — розповів перший заступник голови Луганської ОДА Роман Власенко.

За його словами, позитивна тенденція спостерігається і в роботі харчової галузі області: темп зростання обсягів виробництва очікується на рівні 103,2%, збільшення обсягу реалізованої продукції склало понад 428 млн грн.

До числа пріоритетних напрямків розвитку агропромислового комплексу області на 2017 р. фахівці відносять підтримку галузі тваринництва шляхом часткової компенсації закупівлі доїльних апаратів вітчизняного виробництва, а також часткове відшкодування вартості закупленого високопродуктивного і племінного поголів'я сільськогосподарських тварин.

Окрім цього в області планується збільшення обсягів виробництва гречки. Заплановано оновлення машинно-тракторного парку новою високопродуктивною технікою вітчизняного виробництва.

Виконано за допомогою Disqus