Аgropolit.com проаналізував діяльність постмайданних аграрних міністрів

16 січня 2017 98 0
Читайте більше у новому спецпроекті agropolit.com
agropolit.comЧитайте більше у новому спецпроекті agropolit.com

З майдану — у міністерське крісло. З нагоди третьої річниці з моменту запуску парламентом механізму перезавантаження влади в Україні сайт AgroPolit.com запустив спецпроект, у якому проаналізував діяльність постмайданних аграрних міністрів Ігоря Швайки, Олексія Павленка та Тараса Кутового.

AgroPolit.com проаналізував інформацію з відкритих джерел (інтерв'ю, новини, публічні виступи та інше) діяльність усіх трьох постмайданних аграрних міністрів за 15-ма показниками (податки, земля, експорт, органіка, стратегія розвитку галузі, приватизація, сільгоспмашинобудування, міжнародні кредити, Держпродспоживслужба, лісове господарство, агрокредитування, повернення активів на окупованих територіях, дерегуляція, логістика (нестача зерновозів), боротьба з корупцією).

«Диктаторські» закони, за які проголосувала Верховна Рада 16 січня 2014 р., зрештою привели українців до Євромайдану та зміни всієї владної вертикалі. За цей час змінилося кілька урядів, які по-різному розуміли поняття реформ. Чи змінили вони країну, та в який бік? Які реформи заявлялися в агросекторі та чи довели їх до кінця? Чи вирішили ключові проблеми галузі: оподаткування, ринок землі, нові ринки?

Результати аналізу Agropolit.com читайте у матеріалі.

Виконано за допомогою Disqus