Львівщина поділилась досвідом кооперації з донецькими та київськими аграріями

18 січня 2017 70 0
Навчання на Львівщині відбулось 16 та 17 січня для представників аграрної галузі Київської та Донецької області
facebook.comНавчання на Львівщині відбулось 16 та 17 січня для представників аграрної галузі Київської та Донецької області

Департамент АПР Львівської ОДА ділиться досвідом кооперації на Львівщині в рамках візиту делегації представників аграрної сфери з Донецької та Київської областей.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Департамент АПР Львівської ОДА спільно із ФАО в Україні запланували ці дводенні відвідини так, щоб максимально ознайомити гостей не лише з результатами діяльності аграрного сектору області, а й побувати на підприємствах та в кооперативах Львівщини», — зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Упродовж двох днів, 16 та 17 січня, на Львівщині перебували делегації з Донецької та Київської областей. Фермерів, керівників кооперативних об’єднань, сільських голів із Донеччини та Київщини ознайомили із результатами діяльності в аграрному секторі регіону. Також вони побували на підприємствах та в сільськогосподарських кооперативах Львівщини.

Як повідомила Наталія Хмиз, гості побачили сімейні ферми «Покрова» Бродівського району, елеваторний комплекс «Колос Агро» та тепличне господарство, котрому немає аналогу на Заході України ТзОВ «Галіція Грінері» Буського району.

Зазначається, що вони також відвідали сучасну лабораторію молока Львівської аграрної дорадчої служби та Львівську державну регіональну лабораторію ветеринарної медицини, оптовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар». Також делегація відвідала ферму «Шеврет» Вілема Бернара у Мостиському районі.

«Побачене – вражає, викликає повагу до людей, що реалізували не лише бізнес-ідею, а й свою мрію. У всіх є знання та навики, які слід перейняти і використовувати підприємцям, що хочуть досягти успіху. Наше завдання – донести до сільських мешканців Донецької області всю отриману на Львівщині інформацію», — розповіла начальник управління прогнозування розвитку АПК департаменту агропромислового розвитку Донецької ОДА Наталії Бондаренко.

Виконано за допомогою Disqus