Тарас Кутовий відвідає міжнародну виставку «Зелений тиждень» в Берліні

19 січня 2017 67 0
Виставка «Зелений тиждень» (Grüne Woche) є масштабним всесвітньовідомим аграрним заходом
pension-regenbogen-berlin.deВиставка «Зелений тиждень» (Grüne Woche) є масштабним всесвітньовідомим аграрним заходом

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий відбув до Берліну для участі у заходах у рамках міжнародної виставки «Зелений тиждень» (Grüne Woche), яка пройде з 20 по 29 січня, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Мета візиту міністра — популяризація української аграрної продукції у світі та залучення інвестицій до національного АПК.

Також у заходах під час Grüne Woche 2017 візьме участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

Програмою візиту передбачено низку зустрічей з високопосадовцями провідних країн світу, учать в урочистому відкритті «Зеленого тижня» та у 9-ій Берлінський конференції міністрів сільського господарства «Сільське господарство та вода — ключ до забезпечення світу продовольством».

Зокрема, Тарас Кутовий сьогодні, 19 січня, зустрінеться з Міністром сільського господарства та добробуту фермерів Республіки Індія Шрі Радха Мохан Сінгхом з метою обговорення розширення експорту української аграрної продукції до Індії.

Після урочистого відкриття виставки «Зелений тиждень» заплановані зустрічі з Комісаром ЄС Вітянисом Андріукайтісом та міністром продовольства та сільського господарства Німеччини Христианом Шмідтом, де мають бути обговорені питання стійкого та взаємовигідного співробітництва з ЄС, залучення інноваційних технологій до українського АПК, забезпечення європейських стандартів якості та безпеки продуктів харчування; біоенергетика.

Завтра, 20 січня, Тарас Кутовий проведе низку зустрічей з керівниками агарних відомств Литви, Латвії та Чехії, а наприкінці дня привітає гостей на «Вечорі українського агробізнесу», який відбудеться у Посольстві України в Німеччині.

Виконано за допомогою Disqus