Monosem представив нове покоління сівалки NG Plus

20 січня 2017 89 0
Monosem NG Plus
fwi.co.uk.Monosem NG Plus

Виробник техніки Toucan Farm Machinery представив останнє покоління сівалок точного висіву Monosem NG Plus з підвіскою висівного апарату Monoshox, що забезпечує стабільно однакову глибину висіву на високій швидкості та за не зовсім ідеального стану поверхні.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Додавання автомобільного телескопічного демпферу або амортизатору на додачу до металевої паралелограмної підвіски та подвійної спіральної пружини допомагає підтримувати більш стабільну глибину сошника на високих робочих швидкостях, запобігаючи підскакуванню висівного апарату на нерівностях та великому камінні чи грудках.

В компанії говорять, що сівалка NG Plus частіше за все використовується для висіву кукурудзи та буряку, що вирощуються в якості сировини для анаеробного зброджування рослин.

Вона має вирівнювальне лезо для підготовки поверхні ґрунту одразу перед сошником, а також дводискові сошники, що створюють висівну щілину V-подібної форми, глибина якої регулюється незалежними опорними колесами з кожного боку.

Механізм швидкої заміни створений для того, щоб швидко та просто міняти сошники для різних культур та різної глибини висіву.

Насіння проріджується в цільнометалеву вакуумну розподільну коробку за допомогою диску з нержавіючої сталі діаметром 210 мм, а потім викладається в низ висівної щілини для запобігання підскакуванню чи розсипанню насінин по ряду, аж поки два похилі пресувальні колеса ущільнять ґрунт в тому місці.

18-рядна сівалка Monosem NG Plus доступна з причіпною, навісною та складною рамою.

Виконано за допомогою Disqus