Асоціація тваринників пропонує створити орган контролю над розподілом дотацій

20 січня 2017 97 0
Асоціація пропонує запровадити механізм контролю використання державних коштів
pixabay.comАсоціація пропонує запровадити механізм контролю використання державних коштів

Асоціація тваринників України звернулась до міністра аграрної політики України Тараса Кутового з пропозицією створити Раду громадського контролю над розподілом дотацій.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

Спеціальний режим сплати ПДВ для аграріїв скасовано з 1 січня 2017 р., а на заміну спеціальному режиму сплати ПДВ для аграріїв прийшов механізм розподілу бюджетної дотації, що закріплений в законі про держбюджет 2017 р.

За словами Ірини Паламар, тваринники та інші товаровиробники хочуть чітко розуміти, як відбуватиметься процес виплати коштів, який механізм розподілу застосовуватиметься та хто остаточно прийматиме рішення про виділення грошей.

Тому Асоціація пропонує запровадити механізм контролю використання державних коштів та виплати дотацій.

«Ми ініціюємо створення Ради громадського контролю, що візьме на себе функцію об’єктивного моніторингу процесу виділення коштів та діяльності чиновників. Відкритого листа з такою ініціативою направляємо до Міністерства аграрної політики та продовольства України. Дуже сподіваємось, що створення такого наглядового органу стане прикладом запровадження кращих європейських практик контролю використання державних фінансів, забезпечить публічність процесу та стане реальним прикладом участі громадськості у процесі ухвалення та реалізації державної фінансової політики», — запевняє Ірина Паламар.

Асоціація тваринників України закликає усі небайдужі організації, підприємства, товаровиробників та експертів долучитись до ініціативи Асоціації та стати активним учасником процесу громадського контролю.

Виконано за допомогою Disqus