Україна та Німеччина домовились про спільні аграрні проекти

23 січня 2017 46 0
В Україні розпочне свою роботу черговий спільний проект щодо законодавства у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин
germany.agroua.netВ Україні розпочне свою роботу черговий спільний проект щодо законодавства у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин

У Берліні 19 січня 2017 р. відбулось 14-те засідання німецько-українського аграрного комітету. Про це повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Під час засідання сторони обговорили діючі двосторонні коопераційні проекти, включаючи німецько-український аграрний діалог, проект з просування аграрного експорту до ЄС тощо.

«Співпраця України та ФРН у аграрній сфері базується, перш за все, на тісних економічних відносинах. Велика кількість німецьких компаній працюють у насінництві, галузі сільськогосподарської техніки та технологій, селекції та тваринництві»,- підкреслила заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева під час зустрічі з парламентським держсекретарем Петером Блезером.

Вона додала, що українська сторона бажає підсилювати економічну та інвестиційну складову співпраці між країнами. Заступник Міністра також висловила сподівання, що нові двосторонні коопераційні проекти будуть ініційовані та запущені найближчим часом.

Насамперед, в Україні розпочне свою роботу черговий проект TWINNING “Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин (ЗЗР) і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб”.

«У реалізації проекту братиме участь консорціум на чолі з Державною службою захисту рослин Латвії, а також представники Німеччини та Литви. Мета проекту — створення законодавчої та управлінської основи для забезпечення належного використання ЗЗР і поліпшення відповідних систем контролю та лабораторій України відповідно до стандартів ЄС», — додається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus