Триває розслідування 150 кримінальних проваджень пов'язаних з ДПЗКУ — Григорович

26 січня 2017 53 0
Олександр Григорович, в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ»
latifundist.comОлександр Григорович, в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ»

«ДПЗКУ» прокоментувала випадок з екс-чиновником, що махінаціями завдав збитку корпорації на $60 млн. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «ДПЗКУ».

Так,«ДПЗКУ» продовжує співпрацю з правоохоронними органами з питань попередження зловживань та корупційних правопорушень, а також повернення активів корпорації, втрачених внаслідок злочинних дій недобросовісних контрагентів у попередні роки.

«Зараз ми бачимо суттєві результати активізованих нами спільно з правоохоронними органами у 2016 р. кримінальних справ і сподіваємось, що винні у зловживаннях та завданні збитків корпорації будуть покарані, а на рахунки ДПЗКУ нарешті повернуться кошти, які було виведено у 2013-2014 рр.», — зазначив в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

За його словами, слідчими підрозділами Нацполіції, прокуратури, СБУ та НАБУ розслідується понад 150 кримінальних проваджень, ініційованих «ДПЗКУ» за фактами нанесення шкоди компанії у 2013-2014 р., у тому числі в рамках виконання зовнішньоекономічних договорів.

Станом на кінець 2016 р. на рахунки ДПЗКУ вже вдалося повернути близько 240 млн грн дебіторської заборгованості минулих років, у тому числі 70 млн грн повернуто за сприяння НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«На цей час у корпорації ведеться активна робота з попередження зловживань. За наявності будь-якої підозри щодо недобросовісності компаній, з якими ми співпрацюємо, такі підприємства проходять поглиблену перевірку, за результатами якої вирішується питання щодо подальшого співробітництва. У разі підтвердження неналежної господарської діяльності у таких компаній, ми водночас припиняємо з ними співпрацю – ДПЗКУ не веде справ з сумнівними контрагентами», — зауважив очільник держкорпорації.

Читати по темі: НАБУ затримало екс-чиновника ДПЗКУ, що завдав збитку корпорації на $60 млн

Нагадаємо, детективи НАБУ 24 січня затримали одного з колишніх керівників ПАТ ДПЗКУ та представника міжнародного зернотрейдера за підозрою у завданні збитків ДПЗКУ на суму понад $60 млн (понад 1,6 млрд грн).

Виконано за допомогою Disqus