Реклама

USAID відкриває програму грантів для аграріїв

1 лютого 2017 137 0
Проект планує надати протягом 2017 р. приблизно 30 млн. гривень через 25 запланованих грантів
platforma-msb.orgПроект планує надати протягом 2017 р. приблизно 30 млн. гривень через 25 запланованих грантів

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», оголошує про початок надання грантів у межах свого Фонду стратегічних інвестицій.

Проект «Агросільрозвиток» планує надати протягом 2017 р. приблизно 30 млн грн через 25 запланованих грантів. Очікується, що сума кожної грантової угоди може коливатися в межах від 650 тис. грн. до 3 млн грн., але кінцева сума залежатиме від грантової діяльності та остаточних переговорів і може виходити за межі цього діапазону.

Очікується, що термін дії будь-якої грантової угоди за даним запитом не перевищуватиме 12 місяців. Приблизна дата початку грантової діяльності за даним запитом – 20 березня 2017 р. Тип гранту буде визначений у процесі переговорів.

Зацікавлені підприємства можуть надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Гранти за цією програмою надаватимуться:

  • малим і середнім підприємствам – виробникам сільськогосподарської продукції (МСП);
  • сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) та їх об’єднанням;
  • малим і середнім підприємствам (МСП) в сфері агропромислового сектору (переробка, логістика, збут, тощо);
  • галузевим сільськогосподарським асоціаціям

Загальною метою цієї програми грантів є розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції МСП та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Проект насамперед підтримає такі пропозиції, які слугуватимуть моделями найкращої практики для реплікації та розширення в майбутньому.

Кожен грант повинен безпосередньо сприяти і забезпечити досягнення принаймні чотирьох з п’яти зазначених нижче результатів:

1) впровадження нових технологій виробництва, переробки та післяврожайної обробки сільськогосподарської продукції та, як результат, підвищення продуктивності щонайменше на 15%;

2) збільшення частки продукції, що реалізується на організованих ринках, у секторі овочів та фруктів на 5%, молока на 10%, м’яса на 3%;

3) впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції та забезпечення не менше ніж 50% збуту продукції за міжнародними стандартами;

4) залучення додаткових інвестицій (власні кошти; зовнішні інвестиції; кошти програм державної підтримки та місцевих бюджетів; донорського співфінасування, крім коштів USAID), лізингу або кредитів для придбання нового технологічного обладнання та модернізації свого виробництва у розмірі не менше суми гранту;

5) створення не менше одного нового робочого місця на 10 працюючих, з яких щонайменше половина буде передбачена для працевлаштування жінок та/або представників вразливих груп.

Концепції грантових проектів для розгляду в першому раунді мають бути подані не пізніше 17:00 за місцевим часом 20 лютого 2017 р. Для участі у наступних раундах заявки можуть подаватись упродовж всього 2017 р. та розглядатимуться по мірі надходження.

Усі питання щодо цього оголошення надсилайте Дмитру Бєлону, менеджеру грантів, на електронну адресу: grants@ukraineards.com. На прохання заявників проект USAID «Агросільрозвиток» допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки.

Додається, що для того, щоб дати відповідь на запитання потенційних отримувачів грантів, проект USAID «Агросільрозвиток» час від часу проводитиме семінари, де пояснюватиме процедури і вимоги проекту щодо підготовки заявки і реалізації грантів. Перший семінар планується провести в лютому 2017 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама