New Holland почне випуск техніки Kongskilde вже в лютому

1 лютого 2017 65 0
NewHolland розширить свою товарну пропозицію брендами Kongskilde, Överum, Howard та JF
CNH IndustrialNewHolland розширить свою товарну пропозицію брендами Kongskilde, Överum, Howard та JF

Компанія New Holland Agriculture розпочинає розширення асортименту своєї продукції новими лінійками техніки, які вона отрималапысля придбання компанією CNH Industrial бізнесу з виробництва сільськогосподарського обладнання для заготівлі сіна, кормів та обробітку ґрунту компанії Kongskilde Industries.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Починаючи з 1 лютого 2017 р. цей підрозділ, що включає в себе виробничі потужності, розсташовані в різних регіонах світу, стане частиною компанії CNH Industrial. В результаті компанія NewHolland Agriculture розширить свою товарну пропозицію комплексними рішеннями для обробітку ґрунту та посіву, заготівлі сіна та кормів під різними брендами, включаючи Kongskilde, Överum, Howard та JF.

Як бренд, так і торговельні підрозділи разом з існуючою мережею дилерів та імпортерів компанії Kongskilde продовжать свою роботу, забезпечуючи безперервне обслуговування її клієнтів. Компанія New Holland поступово включить нову сільськогосподарську техніку до складу свого портфоліо.

«Це важливий крок в рамках нашої стратегії, що забезпечить наших клієнтів по всьому світу інноваційними комплексними рішеннями для задоволення їхніх потреб. Ми створюємо потужну глобальну платформу, яка надасть нам можливості для подальшого розвитку брендів Kongskilde та New Holland Agriculture», — відзначив бренд-президент компанії New Holland Agriculture Карло Ламбро.

Виконано за допомогою Disqus