Компанія BASF представила програму стажування для студентів аграрних вузів

7 лютого 2017 99 0
У програмі беруть участь 10 студентів з 8 аграрних вузів країни
BASFУ програмі беруть участь 10 студентів з 8 аграрних вузів країни

Компанія BASF вже другий рік поспіль організовує програму стажування студентів і випускників профільних спеціальностей аграрних університетів України. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В межах програми молоді спеціалісти працюватимуть з господарствами, які потребують консультаційної підтримки та комплексних інноваційних рішень для захисту полів. Таким чином, студенти зможуть долучитися до вирішення нагальних проблем українських агрономів заради високих врожаїв сьогодні і в майбутньому.

Загалом в програмі беруть участь 10 студентів з 8 аграрних вузів країни. Географія охоплення сільських господарств збільшилася з 5 областей центрального регіону до 10-ти по всій Україні, серед яких Тернопільська, Хмельницька, Вінницька, Київська, Черкаська, Миколаївська, Запорізька, Дніпропетровська, Харківська й Полтавська обл.

Тривалість цьогорічної програми становить повний календарний рік, протягом якого аграрії зможуть отримати кваліфіковану пораду із застосування інноваційних препаратів та індивідуальні рішення для ефективного захисту посівів.

В залежності від особливостей вирощування с/х культур в тій чи іншій області та з урахуванням актуальних потреб агровиробника, стажери зможуть докладно і доступно проконсультувати щодо дії та норми застосування таких найновітніших розробок BASF як система Clearfield® Plus з гербіцидами Євро-Лайтнінг® Плюс та Пульсар® Плюс, фунгіциди Адексар® СЕ Плюс та Рекс® Плюс, гербіцид Кельвін® Плюс і регулятор росту Регаліс® Плюс.

«Ми раді створити платформу, завдяки якій талановита молодь отримає потужний старт для майбутньої кар’єри на основі найвищих світових стандартів та інновацій, і зможе докласти свої знання до розвитку сільського господарства в Україні. З глибоким розумінням потреб аграріїв, BASF постійно створює і вдосконалює інноваційні рішення, з якими фермери отримують надійний урожай. Ми віримо, що така позиція, помножена на пристрасть молоді до аграрної справи і бажання розвивати себе і свою країну, дасть найвищий результат», – підкреслив керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу Тіберіу Діма.

Щоб здобути практику в одній з провідних світових компаній у сфері захисту рослин, фіналісти пройшли конкурсний відбір у декілька етапів. Перш за все учасників програми обирали серед сотень студентів, які мають високий рівень мотивації до професійного розвитку і бажання зробити свій внесок у процвітання аграрної галузі України.

Для максимального заглиблення у роботу для стажерів організовані тренінги з застосування ЗЗР, технологій вирощування рослин, а також з розвитку ключових компетенцій.

«З розвитком програми стажування все більше студентів матимуть змогу на професійному рівні долучитися до розвитку аграрної сфери і все більше українських аграріїв отримають цінні знання та навички з застосування передових світових технологій та ефективного господарювання», — додається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus