Реклама

На Житомирщині директора агропідприємства підозрюють у заволодінні 2,4 млн грн ДПЗКУ

10 лютого 2017 54 0
Директор агропідприємства отримав 2,4 млн грн після укладання контракту
slavdelo.dn.uaДиректор агропідприємства отримав 2,4 млн грн після укладання контракту

На Житомирщині директор агропідприємства підозрюється у заволодінні грошовими коштами Державної продовольчо-зернової корпорації на суму 2,4 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння грошовими коштами ПАТ «ДПЗКУ» в особливо великих розмірах.

«Досудовим розслідуванням установлено, що директор одного з підприємств аграрного сектору Житомирської області, діючи умисно, з метою одержання грошових коштів, отриманих ДПЗКУ під гарантії Уряду, надав до цієї корпорації завідомо недостовірні дані про урожайність минулих років та посівні площі», — зазначається у повідомленні.

У подальшому, після укладання контракту, умовами якого передбачено поставку 2,4 тис. т кукурудзи, зловмисник одержав грошові кошти в розмірі 2,4 млн грн.

«Однак, у передбачений договором строк та до цього часу умови контракту не виконав, зерно кукурудзи не поставив, заволодівши таким чином грошовими коштами на суму 2,4 млн грн, чим завдав державі збитків в особливо великих розмірах. Наразі директору повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України», — сказано у повідомленні.

Довідково зазначається, що скоєння злочинів такої категорії карається позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Виконано за допомогою Disqus