Світові ціни на цукор знаходяться під впливом спекуляцій щодо майбутнього врожаю Індії

10 лютого 2017 54 0
Виробництво цукру в Індії, як очікується, різко зросте в наступному сезоні
kurkul.comВиробництво цукру в Індії, як очікується, різко зросте в наступному сезоні

Світова ціна на цукор може показати різке зниження, якщо Індія відмовиться від безмитного імпорту цукру та не буде його нарощувати.

Про це повідомляє «Укрцукор».

Індія є одним з найбільших споживачів цукру в світі та великим його імпортером. При цьому країна сама виробляє цукор, але його недостатньо для внутрішнього споживання. У поточному маркетинговому році через посуху виробництво цукру може знизитися на 9% — до мінімальних за останні 7 років рівнів — 21,3 млн т, що може змусити країну наростити імпорт та навіть скасувати мита.

Однак, Асоціація цукровиробників Індії (ISMA) вважає, що при даній ситуації немає ніякої необхідності імпортувати цукор, тому що запасів достатньо, а виробництво, як очікується, різко зросте в наступному сезоні. В результаті, ціни на цукор знаходяться під впливом спекуляцій навколо перспектив нового врожаю та дій індійської влади.

При цьому, загальні прогнози на 2017 р. по вартості цукру-сирцю залишаються негативними через високу пропозицію товару в поточному маркетинговому році, а також високі прогнози щодо врожаю на 2017 р. Згідно прогнозу Bloomberg, у 2017 році очікується зниження ціни на цукор на 7,1%, після зростання на 37,8% у 2016 р.

Виконано за допомогою Disqus

+ 6° ... + 3°

Вітер

2.7м/с

Опади

0.1мм

Вологість

95%