Ліквідувати карантинні організми можливо лише об'єднавшись з самоврядуванням і бізнесом — експерт

63
0
В Україні на території областей діяло 10 обласних та 58 районних і 2 міських програм
ІнтерфаксВ Україні на території областей діяло 10 обласних та 58 районних і 2 міських програм

Найбільш дієвим способом локалізації та ліквідації карантинних організмів на території країни є спільні дії головних управлінь Держпродспоживслужби в областях, органів місцевого самоврядування та бізнесу.

Про це переконаний заступник директора Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Андрій Челомбітко, повідомляє прес-служба Держпродспоживслужба.

«Кожен знає свої проблеми в регіонах, кожен розуміє, де необхідно залучення певних ресурсів для локалізації та ліквідації карантинних організмів. Для цього, зокрема, доцільно розробити регіональні програми з локалізації та ліквідації карантинних організмів. Враховуючи децентралізаційний вектор розвитку країни, таку роботу територіальні органи повинні проводити у тісній комунікації з органами місцевого самоврядування», — наголосив Андрій Челомбітко.

За його словами, у 2016 р. на території областей діяло 10 обласних та 58 районних і 2 міських програм — це Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Чернівецька та Чернігівська області.

«До цього питання потрібно підійти більш відповідально, оскільки у деяких областях термін дії програм закінчився в 2016 р., а в інших такі документи взагалі відсутні», — наголосив Андрій Челомбітко.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus