Кукурудза складе конкуренцію пшениці та рису — Пузет

68
0
Урожайність кукурудзи в цьому році склала 6,6 т/га
agroresurs.kr.uaУрожайність кукурудзи в цьому році склала 6,6 т/га

Попит на кукурудзу в світі зріс на 16% в останні 5 років. Про це заявив директор з маркетингу «Лімагрейн Європа» Бруно Пузет під час конференції з інноваційної технології вирощування кукурудзи Hydraneo.

Експерт розповів, що попит на інші зернові культури зростає значно менше.

«Кукурудза може складати конкуренцію таким продуктам харчування, як пшениця і рис. Також в останні роки набуло популярності використання кукурудзи для виробництва біоетанолу. Кукурудза — це одна із культур, яка згодом зможе покривати всі потреби людства», — говорить Бруно Пузет.

Саме тому, за словами експерта, кукурудза є стратегічним продуктом для компанії Limagrain. Спеціалісти компанії розробили інноваційну систему Hidraneo, яка допоможе аграріям контролювати процеси, які провокує на посівах посуха

Комерційний директор «Лімагрей Україна» Віктор Карбівський стверджує, що завдяки гібридам компанії, українські аграрії змогли отримати рекордні показники урожайнотсі за останні кілька років — 6,6 т/га.

«Міжнародні експерти та агрономи говорять, що ці результати можна покращити і кукурудза на полях України має ще більший потенціал урожайності», — повідомив Карбівський.

Людмила Лутицька, Андрій Губін, Kurkul.com

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus