«Цеппелін Україна» провела тренінги для підвищення кваліфікації менеджерів компанії

23 лютого 2017 99 0
Менеджери компанії «Цеппелін Україна» підвищили кваліфікацію на базі заводів Fendt та Massey Ferguson
zeppelin-agro.com.uaМенеджери компанії «Цеппелін Україна» підвищили кваліфікацію на базі заводів Fendt та Massey Ferguson

У січні менеджери компанії «Цеппелін Україна» підвищили кваліфікацію на базі заводів Fendt та Massey Ferguson.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Захід був спрямований на те, щоб підвищити професійний рівень співробітників і набути нових знань відповідно до вимог сучасної спецтехніки та технологій.

Під час першого тренінгу, учасники відвідали завод Fendt та ознайомилися з серією Fendt 1000. Також, учасники займалися вивченням моделей Fendt 700 і 900 й отримали відповіді на всі питання менеджерів.

Окрім цього, для регіональних представників компанії «Цеппелін Україна» був проведений дводенний тренінг на заводі Massey Ferguson. Метою заходу було підвищення кваліфікації співробітників, отримання нових знань і знайомство з заводами «Бове-1» і «Бове-2».

Під час навчання, фахівці відділу продажів сільськогосподарської техніки компанії «Цеппелін Україна» — Куруч Володимир, Денисенко Віталій, Величко Анатолій і Петренко Антон, дізналися історію заводу Massey Ferguson та ознайомилися з перспективами розвитку бренду. Крім цього, співробітники «Цеппелін Україна» вивчали особливості ефективної експлуатації техніки Massey Ferguson.

Навчання для представників компанії проводили фахівці «АГКО» — Микола Гармаш і фахівці заводу.

«Оскільки комплексний розвиток компанії можливий тільки за умови індивідуального розвитку кожного співробітника, знання і практичні навички, які отримали регіональні менеджери «Цеппелін Україна», сприятимуть підвищенню якості сервісу і обслуговування клієнтів», — зазначили у компанії .

Виконано за допомогою Disqus