Реклама

LNZ Group з січня 2017 р. надає послуги з додаткової обробки насіння

24 лютого 2017 48 0
Додаткову обробку насіння стимуляторами росту здійснює такими препаратами, як Вітазім і Квантум
LNZ GroupДодаткову обробку насіння стимуляторами росту здійснює такими препаратами, як Вітазім і Квантум

Компанія LNZ Group з січня 2017 р. почала другий етап роботи насіннєвих заводів компанії, а саме — надання послуг агровиробникам по додатковій обробці насіння інсектицидами і стимуляторами росту.

Про це повідомляє Latifundist.com.

«Ми надаємо додаткову послугу по додатковій обробці насіння. У кожного замовника є свої технологічні побажання по додатковій обробці в залежності від тих проблем, з якими вони стикаються: боротьба з шкідниками, хворобами тощо. Близько 60% насіння, які ми продаємо клієнтам, проходять додаткову обробку на наших насіннєвих заводах», — повідомив директор дистриб'юторської компанії «ЛНЗ» Андрій Полтавець.

Він додав, що в попередні роки цією можливістю користувалися в основному великі агрохолдинги, але в цьому році цю послугу замовляє і багато фермерських господарств. Дотравка насіння відбувається з усіх юридичних норм і обов'язково під наглядом замовника. Дотравляются тільки те насіння, яке куплене замовником.

Згідно з повідомленням, додаткову обробку насіння стимуляторами росту компанія LNZ Group здійснює такими препаратами, як Вітазим і Квантум.

«Завдяки доробки насіння Вітазімом або Квантум ми спостерігаємо збільшення врожаю, зменшення кількості битих насіння, рослина не входить в стан стресу. Тому ми робимо додаткове потруєння, що виходить дешевше», — зазначив науковий фахівець LNZ Group Анатолій Даценко.

Виконано за допомогою Disqus