Massey Ferguson представив п'ятирічну стратегію розвитку на SIMA 2017

27 лютого 2017 63 0
Тьєррі Лотте, віце-президент і директор бренду Massey Ferguson
Massey FergusonТьєррі Лотте, віце-президент і директор бренду Massey Ferguson

Massey Ferguson, глобальний бренд корпорації AGCO, представив нову стратегію розвитку на найближчі роки, що забезпечує високу рентабельність інвестицій для клієнтів, дилерів і виробника.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

В рамках прес-конференції на виставці SIMA 2017 Парижі віце-президент і директор бренду Massey Ferguson, відповідальний за Європу і Близький Схід Тьєррі Лотте, представив п'ятирічну стратегію зростання бренду, яка отримала назву MF Growing Together 5 («Massey Ferguson: ростемо разом в найближчі п'ять років»).

«У п'ятирічному плані ми орієнтуємося на зростання наших клієнтів, дилерів і самого бренду Massey Ferguson. Ми разом працюємо і разом ростемо. Запорукою успіху для тих, хто займається сільським господарством, є сміливість інвестувати. Всі ми, від фермерів і дилерів до виробника, формуємо співтовариство зі спільними інтересами. Ця усталена тріада взаємозалежна і майстерно збалансована. У нас все спільне — і труднощі, і успіхи. І кожному з нас для стійкості і процвітання бізнесу необхідна висока рентабельність інвестицій», — пояснив пан Лотте.

За його словами, ми живемо в нестабільному світі, особливостями якого є мінлива геополітична обстановка і кардинальні зміни цін на товари, що безпосередньо впливає на доходи і інвестиції сільгоспвиробників. Однак довгострокові тенденції розвитку сільського господарства залишаються позитивними.

Massey Ferguson має уявлення про вимоги нового покоління фермерів, тому місія бренду полягає в надійному партнерстві та наданні зрозумілих рішень, які відповідають потребам їх бізнесу.

«Нова стратегія MF Growing Together 5 створена на основі п'яти принципово нових ключових дій. До них відносяться перетворення наших цифрових процесів, істотне підвищення якості дилерської мережі Massey Ferguson, ретельне глобальне планування продуктів, строгий контроль над витратами і точне позиціонування бренду і, найголовніше, загальна концентрація на клієнті. Це ключова особливість стратегії. У всіх сферах — від створення нової продукції та інжинірингу до наших заводів, внутрішніх процесів, комунікацій та корпоративної культури — клієнт знаходиться в центрі всієї нашої діяльності», — говорить Лотте.

За його словами, бренд планує стабільний наступ, який передбачає щорічний випуск нової продукції протягом періоду до 2021 року.

«Наша стратегія MF Growing Together 5 розроблена для створення додаткової цінності. Під цим я маю на увазі цінність для всіх учасників процесу — клієнтів, дилерів і виробника — щоб всі ми могли отримувати користь від високої і стійкої віддачі наших інвестицій. Саме так виглядає ведення сільського господарства разом з Massey Ferguson», — підсумував Лотте.

Виконано за допомогою Disqus