Тарас Кутовий запропонував фермерам приміщення в Мінагропроді

28 лютого 2017 92 0
Тарас Кутовий, міністр Мінагропроду
kurkul.comТарас Кутовий, міністр Мінагропроду

Українським фермерам пообіцяли виділити приміщення у будівлі міністерства аграрної політики та продовольства України, аби вони змогли краще наладити діалог з профільним міністерством.

З такою ініціативою виступив очільник відомства Тарас Кутовий під час 27 з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ), що проходив у Києві сьогодні. Про це повідомляє AgroPolit.com.

«Я вперше роблю таку пропозицію. Я думаю, що у нас в міністерстві знайдеться приміщення, де б ваші представники могли б працювати разом з фахівцями міністерства у важливих для фермерів питаннях», — запропонував міністр.

На його думку, це допоможе членам АФЗУ краще відстоювати інтереси всіх фермерів. Таку пропозицію міністра фермери зустріли гучними оплесками.

Варто відзначити, що попри заявку організаторів, що до них прийде аграрний міністр ніхто особливо не розраховував, що це станеться. Поява Кутового оживила зал і завдала тон конструктивної дискусії в ряді питань(земля, держпідтримка тощо), адже це вперше з часів Революції гідності на з’їзд фермерів дійшов профільний міністр.

Тарас Кутовий також додав, що в найближчих планах — відкриття при Мінагропроді структурної одиниці, яка опікуватиметься питаннями фермерів. Про що конкретно іде мова він не уточнив. Лише додав, що презентація цього проекту відбудеться протягом місяця.

«Очікую, що презентація проекту відбудеться протягом місяця. В його розробці брали участь експерти Офісу підтримки реформ та ЄС», — пояснив він.

Анатолій Величко

Виконано за допомогою Disqus