Мінагропрод залучає інвестиції для модернізації зрошення на Херсонщині

2 червня 2015 76 0
Мінагропрод залучає інвестиції для модернізації зрошення на Херсонщині
Latifundist.comМінагропрод залучає інвестиції для модернізації зрошення на Херсонщині

Дуже важливе значення для розвитку аграрного виробництва на Херсонщині має питання зрошення. Проце повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба відомства.

«Загальна площа зрошуваних земель в Україні – 1,8 млн га (2,2 млн га з урахуванням АРК). Площа зрошуваних земель Херсонщини становить 426,8 тис. га, або 21,6% від загальної площі сільгоспугідь. До поливного сезону підготовлено 230,5 тис. га що становить 60% від наявних зрошуваних земель області», – зазначив Олексій Павленко.

За його словами, Херсонщина – лідер впровадження краплинного зрошення (майже 50% від усіх площ цього виду поливу). Цей напрямок потребує надзвичайно великої уваги, насамперед з боку інвесторів.

«Опрацьовуємо разом з потенційними інвесторами проект масштабної модернізації системи зрошення в Україні», — додав міністр.

Потенціал зрошувальних систем півдня України використовується лише на третину. Мінагропрод опрацьовує можливість залучення на його модернізацію кредитних ресурсів міжнародних фінансових інституцій. Реальне залучення кредитних фінансових ресурсів стримується відсутністю національної стратегії відновлення та розвитку зрошення у Південному регіоні.

Виконано за допомогою Disqus