«Націоналізація» агрокомпаній так званими ЛДНР може зіграти на руку підприємствам — Дідух

3 березня 2017 856 0
Марія Дідух, в.о. гендиректора Української аграрної конфедерації (УАК)
AgroPolit.comМарія Дідух, в.о. гендиректора Української аграрної конфедерації (УАК)

Українські агрокомпанії можуть виграти від спроби бойовиків націоналізувати їхні підприємства на Донбасі. Про це в ексклюзивному коментарі AgroРolit.com розповіла в.о. генерального директора Української аграрної конфедерації Марія Дідух.

Нагадаємо, що бойовики так званих ДНР/ЛНР 1 березня заявили про «націоналізацію» 43 підприємств. Сьогодні на сайті «ради міністрів» так званої ДНР з’явився список з 43 компаній, серед яких активи агрохолдингу HarvEast Holding та хімічного підприємства ПАО «Концерн Стірол».

«З початку окупації захоплення агроактивів було лише проблемою компаній, їхніх філій, що мали орні землі там: вони не могли сіятися, збирати врожай спокійно. Багато фермерів перестали працювати. Це ситуація не сьогоднішнього дня. Тому суттєвого впливу на економіку України наразі не буде. Можливі незначні коливання, але це навпаки може піти навіть на користь агропідприємствам і допомогти їм відстояти свої права на компенсацію та повернення втрачених на Донбасі активів. Ця «націоналізація» ще раз підкреслює окупацію Росією території України», — заявила вона.

Виконано за допомогою Disqus