Німецький фермер створить демонстраційну органічну ферму на Прикарпатті

9 березня 2017 1569 0
До України Міхаель Дільман приїхав розвивати свій бізнес та поширювати ідеї органічного виробництва.
infoindustria.com.uaДо України Міхаель Дільман приїхав розвивати свій бізнес та поширювати ідеї органічного виробництва.

В Івано-Франківській області поблизу Тлумача фермер із Німеччини Міхаель Дільман заснував власну ферму з виробництва органічної продукції.

Це буде відкрите для всіх господарство і матиме формат демонстраційної ферми.

Про це німець розповів у інтерв’ю порталу infoindustria.com.ua.

За словами Міхаеля Дільмана, цільова аудиторія його господарства — не лише фермери, а й усі учасники ринку органічної продукції. Для німецького фермера важливо донести інформацію про органічне виробництво і до переробників, і до торговців, і до споживачів кінцевої продукції, щоб ті зрозуміли, як вона виробляється.

«На нашій демонстраційній фермі в Україні своїм прикладом хочемо показати малим і середнім фермерам, як працювати на землі за органічною технологією без застосування хімії, які сорти чи біозасоби можна застосовувати. Ми ставимо також собі за мету ділитися досвідом просування органічної продукції до кінцевого споживача», — говорить Міхаель Дільман.

Сім’я Дільманів займається фермерством уже 14 поколінь і має величезний сільськогосподарський досвід. Сам Міхаель постійно вдосконалював технології, розширював виробництво і зараз володіє доволі потужним органічним господарством у Східній Німеччині.

В Україну його привело не лише прагнення розвивати бізнес на родючих українських землях, а й поширювати свої ідеї органічного виробництва.

Нагадаємо, що міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий подав законопроект № 5448 «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який спрощує введення органічного бізнесу. Крім того, один із основних напрямків стратегії Мінагрополітики «3+5» — органічне виробництво.

Виконано за допомогою Disqus