На Донеччині компенсують кошти за втрату свиней від АЧС

16 березня 2017 53 0
Влада компенсує 25 грн/кг
amn.com.uaВлада компенсує 25 грн/кг

Під час АЧС всі тварини, що знаходяться у радіусі 3 км від зони зараження мають ризик захворіти. У випадку втрати поголів’я фермерам Донеччини передбачена компенсація у розмірі 25 грн/кг, йдеться у сюжеті ТРКК «Сігма».

Донецька область займає перше місце в Україні за кількістю свиней. Через спалах АЧС у Слов’янську та селищі Мирному Волноваського району оголосили карантин. Протягом 40 днів діє заборона на вивезення продуктів тваринництва та рослинництва з цих районів.

«При в’їзді-виїзді в осередок встановлюються дизбар’єри і відбувається обробка, як і в’їзного так і виїзного транспорту із населеного пункту. В цей населений пункт заборонений ввіз і вивіз живих тварин та вивіз продукції свинарства», – повідомляє в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у м. Маріуполь Едуард Квашук.

Для перевезення домашніх тварин у межах міста також діють правила.

«Обов’язково мають бути ветеринарні документи – форма №1, документ, який гарантує клінічний огляд тварини та стан її здоров’я», – зазначив в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у м. Маріуполь Едуард Квашук.

Виконано за допомогою Disqus