Система зондування земель збільшить ефективність їх використання — Мартинюк

21 березня 2017 86 0
Зараз механізм зондування відпрацьовують на базі Білоцерківського та Снігурівського районів.
youtube.comЗараз механізм зондування відпрацьовують на базі Білоцерківського та Снігурівського районів.

На міжнародній конференції 20 березня Україна представила проміжні результати проекту з дистанційного зондування земель — відстеження їх фактичного використання, що реалізується за підтримки Світового банку, повідомили на офіційному сайті Мінагрополітики.

Механізм зондування відпрацьовується на базі двох районів у різних агрокліматичних зонах — Білоцерківського та Снігурівського.

«Поширення системи зондування на всю країну дозволить значно збільшити ефективність використання земельних ресурсів, мінімізувати тіньовий сегмент на агроринку та підвищити доходи місцевих бюджетів. Це один з найбільш ефективних інструментів для підвищення прозорості в земельних відносинах», — відзначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

Перші результати вже демонструють порушення у звітності як у частині цільового використання ділянок, так і зловживання в його межах.

За словами Максима Мартинюка, Україна, запровадивши низку прогресивних механізмів та інструментів у сфері управління земельними ресурсами, значно підвищила ефективність використання земель та продовжує працювати над вдосконаленням системи.

Виконано за допомогою Disqus