У Європі набирає популярності йога з козенятами

2 квітня 2017 354 0
Відтепер йогою займаються і козенята
Lonely PlanetВідтепер йогою займаються і козенята

Після набуття розголосу про урок йоги з козенятами в Орегені, США, інструктор з його у Амстердамі Бренда Бут усвідомила що її сім’я володіє «золотою копалиною». Тітка та дядько Бренди Бут володіють фермою, на якій нараховується 220 кіз. У січні, неподалік від Амстердама почала діяти «козина йога» на фермі Ridammerhoeve, повідомляє Independent.

Прибувши на ферму, бажаючі зайнятися йогою обирають козеня, з яким би вони хотіли займатися. Всі асани, які виконуються йогами супроводжуються козенятами, які ходять поряд, перестрибують учасників заняття. Занадто допитливі козенята навіть вилазять на спини людей, та висмикують з-під них килимки.

У вартість уроку також входить чашка кави з козячим молоком та тістечка.

За словами інструктора, спілкування з тваринами позитивно впливає на тіло, яке виробляє окситоцин — гормон обіймів. Також спілкування з тваринками підіймає настрій.

«Я помітила, що після занять йоги з козенятами, учасники хочуть затриматися щоб поспілкуватися один з одним. Вони навіть домовляються про зустрічі поза заняттями. Коли я проводила звичайні заняття, таке траплялося дуже рідко», — зазначила інструктор.

Заняття з «козиної йоги» на фермі Ridammerhoeve відбуваються щосуботи і коштують €25. У цю вартість включені килимки для йоги, кава та тістечка.

Ольга Мартиненко, Kurkul.com, за метеріалами Independent

Виконано за допомогою Disqus