Бізнесмени Луцька очистили парк імені 900-річчя Луцька

2 квітня 2017 288 0
Бізнесмени Луцька очистили парк імені 900-річчя Луцька
volynnews.com

Працівники підприємств області, серед яких було ТОВ «Волинь-Зерно-Продукт» (ТМ «ВІЛІЯ») першого квітня влаштували прибирання зеленої зони міста, повідомляє видання Волині «Конкурент».

«Такі толоки стають доброю традицією для нас. Сюди приходять представники школи № 17, ДЮСШ і звісно ж мешканці нашого мікрорайону. Ми умовно поділили парк з компанією «Модерн-Експо»: собі взяли частину ближчу до наших домівок. Окрім прибирання, закупили нові смітники та мотиваційні вивіски, на яких закликаємо людей не смітити», – зазначив депутат Луцької міської ради Петро Несторук.

Генеральний директор «Модерн-Експо» Петро Пилипюк, розповів про учасників толоки.

«Як бачите, у нас тут багато дітей. Це була геніальна ідея – придумати для малюків розважальну програму, щоб їхні батьки змогли приєднатися до толоки (посміхається). Дітям з дитинства потрібно пояснювати, що чисто там, де не смітять. Важливо відмітити, що ми не єдині беремо у цьому участь. Разом з нами працюють наші друзі: «Волинь-Зерно-Продукт» надало потужну техніку, вони працюють з деревами, їхній керівник Євген Дудка зараз на території школи № 18 допомагає наводити порядок, знову нас всіх безкоштовно годує «Дмитрук». Потрібно віддати належне Петру Нестеруку, він вдруге до нас приєднався. Звісно, що депутати люблять влаштовувати показуху, але не в цьому випадку: там працює і він, і його сім'я, жителі його округу», – розповів Петро Пилипюк.

Виконано за допомогою Disqus