На Харківщині планують збільшити поголів’я ВРХ

4 квітня 2017 79 0
На Харківщині планують збільшити поголів’я ВРХ
kurkul.com

Перший заступник голови Харківської ОДА Марк Беккер доручив головам районних держадміністрацій розробити план заходів стосовно збільшення поголів’я великої рогатої худоби по районах, повідомляє сайт ХОДА.

У ході наради Марк Беккер дав доручення головам РДА взяти на контроль питання щодо недопущення зменшення поголів’я свиней та великої рогатої худоби.

«Звертаю увагу керівництва Департаменту АПК на те, що всі питання, які пов’язані з тваринництвом, повинні бути на контролі», — зазначив Марк Беккер.

Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин Ірина Коновалова у своїй доповіді зазначила, що за 2 місяці цього року на аграрних підприємствах на 5,8% збільшились обсяги реалізації на забій великої рогатої худоби, на 2,2% — виробництво яєць.

«У порівнянні з відповідним періодом минулого року шляхом підвищення продуктивності дійного стада сільгосппідприємства області на 1,8% збільшили обсяги виробництва молока. За 2 місяці поточного року надій молока на одну корову збільшився на 3,7 % у порівнянні з відповідним періодом минулого року», — сказала Ірина Коновалова.

Також в окремих районах регіону збільшено поголів’я великої рогатої худоби. Це Чугуївський, Нововодолазький, Первомайський, Вовчанський та Близнюківський райони.

Виконано за допомогою Disqus