Чиновники відвідали ферму на Закарпатті

7 квітня 2017 257 0
У фермера близько 300 овець та кіз
kurkul.comУ фермера близько 300 овець та кіз

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Кудрей та головний спеціаліст цього відділу Василь Турянин відвідали фермерське господарство, поспілкувалися із власником ФГ «Дубники»  Покрівчаком Василем Олександровичем, оглянули тваринницькі приміщення і обговорили перспективи господарства. Про це повідомляє сайт Новини Закарпаття.

ФГ «Дубники» розташоване біля с. Білки Іршавського району. Господар разом з дружиною Ларисою займаються вирощуванням та збутом продукції від тримання овець та кіз, крім того, займаються заготівлею кормових та зернових культур для особистих потреб.

Під час зустрічі обговорили основні проблеми фермерського господарства. Зокрема, це стосується реалізації фермерської продукції: сиру, м’яса та вовни. На сьогодні, в районі розроблена програма підтримки тваринництва, вона затверджена депутатами районної ради але фінансування відсутнє.

Сьогодні на господарстві у фермера знаходиться біля 300 овець та кіз різного віку. Цього року на фермі народилося 180 ягнят.  Окрім них, господар утримує 15 голів ВРХ. Свою продукцію, зокрема, сир, м’ясо, вовну реалізують самотужки. Продають на ринку.

Василь Олександрович занепокоєний проблемою із випасом худоби. Адже значну площу фермерського господарства займають поля для посівів. Догляд за худобою постійно потребує вчасного забезпечення кормів, особливо, на зиму для тварин: сіно, зерно, солому, а також створення для них належних умов.

Більше, ніж за 20 років досвіду роботи, фермер, попри всі труднощі, підтримує своє господарство та наполегливо працює для його збереження.

 

 

Виконано за допомогою Disqus