Першим в Україні власником трактора Fendt 1000 Variо став фермер з Київщини

10 квітня 2017 1052 0
Перший український Fendt 1050 Vario отримав власника
kurkul.comПерший український Fendt 1050 Vario отримав власника

Перший покупець Fendt 1050 Vario в Україні 7 квітня урочисто отримав ключ від нового тракторa, повідомляє Traktorist.ua

Власником першого в Україні «тисячника» стало ПП «Соснова», що знаходиться в Переяслав-Хмельницькому районі Київської області. Господарство займається вирощуванням зернових та технічних культур і тваринництвом м’ясо-молочного напрямку, має в обробітку близько 7 тис. га землі. Керівник підприємства Юрій Павлушко говорить, що існуючий тракторний парк не дозволяв ефективно використовувати агрегати, для роботи з якими необхідно мати 500-сильний трактор.

Вручення ключа

«Ми придбали кілька широкозахватних агрегатів, адже на сьогоднішній день виникає проблема, коли з меншою кількістю робітників потрібно зробити максимальний об’єм роботи. Ми проаналізували всі технічні характеристики даного трактору і зрозуміли, що він найкраще підходить для нашого технологічного процесу», — говорить аграрій.

Юрій Павлушко планує використовувати новий трактор для роботи з грунтообробною технікою та 24-рядною сівалкою на горбистій місцевості.

«Йому роботи вистачить. Бо ми вже давно на нього чекали!», — говорить фермер про Fendt 1050 Vario.

Ключ від трактора

Менеджер з розвитку бізнесу корпорації AGCO Олексій Копилов розповів, що Fendt 1050 Vario — це «смілива революція», перший класичний трактор, який має потужність до 517 к.с.

«Для цього трактора вперше розроблений постійний незалежний повний привід, також він обладнаний економічним низькообертовим двигуном. Діапазон обертів двигуна Fendt 1000 Vario від 650 до 1700 об / хв. Основний робочий діапазон обертів становить 1100 — 1500 об / хв, що зменшує навантаження на всі компоненти трактора і знижує споживання палива. Двигун Fendt 1050 Vario розвиває крутний момент в 2400 Нм при всього 1100 об / хв. В данному тракторі встановлена система навігації VarioGuide RTK з точністю ведення 2 см. Він може розвивати швидкість до 50 км/год — говорить представник виробника.

Комерційний директор АБА «АСТРА» Роман Ковальчук говорить, що дана модель вже викликала великий інтерес на ринку та у майбутньому здатна потіснити гусеничні трактори.

Трактори

«На ринку склалася така тенденція, що потужні трактори стають все популярнішими. Скоріше за все, через три роки буде продаватися лише 20% від загальної кількості 360-сильних моделей і 50-60% потужних 500-сильних», — говорить Роман Ковальчук.

Тракторист з 32-річним стажем Григорій Васильченко, який і стане оператором нового трактору, відмічає, що трактор має гарну оглядовість, високу маневреність та м’якість ходу.

«Дуже подобається, адже це як велика іграшка для великого дяді. Трактор обладнаний усіма найновішими системами, які дуже зручно вмикати. Ми на ньому хочемо провести культивацію і сподіваємося, що результатами будемо дуже задоволені!», — захоплюється обновкою тракторист.

За словами Григорія Васильченка, трактор не буде довго стояти без діла і вже скоро його застосують при посіві кукурудзи.

Диплом першого власника

Вікторія Сумченко, Андрій Губін, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus