Фермерам пропонують бути повноцінними членами кредитних спілок

12 квітня 2017 181 0
Зміни в Закон про кредитні спілки мають дати можливість ФГ та та с/г кооперативам бути членами таких спілок
kurkul.comЗміни в Закон про кредитні спілки мають дати можливість ФГ та та с/г кооперативам бути членами таких спілок

У парламентському комітеті з питань фінансів і банківської діяльності обговорюють питання про внесення змін у Закон про кредитні спілки. Мета — дати можливість фермерським господарствам та с/г кооперативам бути членами таких спілок, повідомляє «УкрАгроКонсалт».

Нині чинний Закон про кредитні спілки, прийнятий ще в 2001 р., не передбачає можливості бути членом спілки для юридичних осіб, учасниками яких є фізособи, зокрема фермерські господарства та сільськогосподарські кооперативи. Законопроект, що дозволяє усунути цю перешкоду, був розроблений і опублікований Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, ще в кінці 2015 року. Однак досі документ до парламенту не внесено.

Минулого тижня комітеті з питань фінансів і банківської діяльності презентували проект USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників». Цей проект передбачає вдосконалення української законодавчої бази, яка дозволить кредитним спілкам конкурувати з іншими фінансовими установами.

Виконано за допомогою Disqus