Держгеокадастр завершив серію кадрових конкурсів

6 серпня 2015 13 0
Держгеокадастр завершив серію кадрових конкурсів
Тyachiv-rda.gov.uaДержгеокадастр завершив серію кадрових конкурсів

У Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру завершилася серія кадрових конкурсів на заміщення вакантних посад начальників головних управлінь та керівників територіальних органів нижчого рівня, пише прес-служба Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Як йдеться у повідомленні, усього було відкрито 557 вакансій. Із 832 претендентів на заміщення вакантних посад рекомендовано 247.

Фактично з допущених до конкурсу претендентів в ньому взяли участь 692 особи. Особливістю цього етапу конкурсу була пряма трансляція в он-лайн – за перебігом іспиту можна було спостерігати в режимі реального часу в Інтернеті, пише сайт.

«Ми вирішили не йти на компроміси і відсівали всіх, у чиїй компетенції були найменші сумніви. Кожен п’ятий з рекомендованих до призначення не обіймав відповідну керівну посаду, кожен десятий взагалі не працював у системі органів земельних відносин», — коментує голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк.

За його словами, формат відкритих кадрових конкурсів є найбільш прозорим та неупередженим способом прийняття кадрових рішень.

«Ця практика буде і надалі застосовуватися в Держгеокадастрі при заповненні вакантних посад», — повідомив посадовець.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 15°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

75%