Реклама

Голландський фермер вирощує в Україні салат за особливими технологіями

21 квітня 2017 1179 0
У теплиці вирощують салат та трави
edanonstop.comУ теплиці вирощують салат та трави

На Львівщині працює перша в Україна компанія із повністю іноземними інвестиціями. Очолює цю компанію голландський фермер Майкл Хондерс. Він вирощує салат на воді, а не в грунті, як ми звикли, повідомляє hromadske.lviv.ua.

Салат вирощують у теплицях, створили такі умови для салату, щоб він ріс увесь день. Упродовж дня всередині майже 20 градусів.

«Рослини розміщені на воді. Коріння — повністю у воді. Усю їжу рослини отримують корінням із води. Тому, великою мірою, нам тут нічого не потрібно робити», — розповідає Майкл Хондерс.

Спочатку вирощують паростки, потім їх пересаджують на більші платформи, щоб вони мали більше місця. Залишається лише перевірити відповідність клімату та дочекатись, доки вони виростуть.

Найбільшою своєю перевагою виробники вважають можливість вирощувати та продавати салат цілий рік.

«Наші клієнти знають, що упродовж року завжди та сама якість. І це для нас продукт, який можемо постачати весь рік. Не має значення, чи це грудень, і лежить 2 метри снігу, чи липень, коли ззовні 30 градусів. Ми матимемо той самий салат», — розповідає фермер.

Сьогодні в теплиці вирощують тільки салат та деякі трави. Ще виробники намагаються культивувати руколу. У Нідерландах же виробники звикли спеціалізуватися на одній культурі.

Розвитися виробництву допомогли і українські фермери, які тут працюють, і місцева влада, і навіть Європейська Бізнес Асоціація.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою