Запрошуємо до участі в семінарі «Сучасні системи контролю безпечності харчових продуктів»

25 квітня 2017 99 0
Запрошуємо до участі в семінарі «Сучасні системи контролю безпечності харчових продуктів»
fumigacia.com.ua

Інститут післядипломної освіти НУХТ спільно з ВГО «Фумігаційна асоціація» за сприяння Міністерства аграрної політики і продовольства України запрошують агровиробників до участі в 2-денному семінарі «Сучасні системи контролю безпечності харчових продуктів».

Семінар пройде 26-27 квітня 2017 р. у Києві за адресою вул. Естонська ,8а.

Учасники семінару обговорять подальші важливі кроки регулювання діяльності, пов`язаної з пестицидами, а також ознайомляться з найновішими Міжнародними стандартами серії ISO, HACCP, OHSAS.

Після проходження курсу видається Свідоцтво, яке дає право отримати посвідчення (Допуск) до роботи з пестицидами і агрохімікатами.

У середу 26 квітня доцент кафедри стандартизаціі і сертифікації с/г продукції НУБІП, кандидат технічних наук Юлія Слива виступить із доповіддю «Сучасні системи управління безпечністю харчової та сільськогосподарської продукції; особливості застосування НАССР».

Кандидат біологічних наук, академік Андрій Соболєв розповість про PEST-контроль на підприємствах харчової промисловості, згідно принципам НАССР, а заступник начальника відділу контролю за обігом ЗЗР Держфітослужби Юрій Москотін розкаже про основні вимоги безпечного застосування пестицидів, правила техніки безпеки при їх застосуванні, характеристика та призначення засобів захисту, правила першої долікарської допомоги при отруєнні пестицидами, а також про нещасні випадки при роботі з пестицидами і агрохімікатами та їх розслідування.

У четвер 27 квітня Андрій Соболєв говоритиме про життєві цикли організації та типи керівника і співробітників. Про особливості підготовки зернових складів до зберігання врожаю розкаже заступник директора фірми «Агріка Україна» Петро Гавлінський, а разом із радником ВГО «Фумігаційна асоціація» Петром Виноградовим учасники обговорюватимуть хімічні аспекти інтегрованого методу захисту рослин.

Умовою участі у семінарі є попередня реєстрація за електронною адресою: fum_asociacia@ukr.net.

Слід повідомити прізвище та ім’я, посаду, фірму, контакти та сплату коштів на рахунок на відшкодування проведення заходу – 2 500 грн.Телефон для довідок: (050) 81 08 437

Виконано за допомогою Disqus