Реклама

Українське законодавство у сфері захисту рослин наблизять до вимог ЄС

26 квітня 2017 61 0
Метою Проекту є захист людського здоров’я та довкілля
minagro.gov.uaМетою Проекту є захист людського здоров’я та довкілля

В Україні офіційно відкрили проект Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин відповідно до вимог ЄС для забезпечення належного використання засобів захисту та поліпшення пов’язаних інспекцій та лабораторних послуг». У заході взяли участь представники делегації ЄС, Мінагрополітики та Держпродспоживслужби, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Українська система контролю в сфері санітарних та фітосанітарних заходів має бути адаптована до вимог ЄС. Основний компонент — адаптація законодавства. Також проект передбачає здійснення організаційного та функціонального аудиту Держпродспоживслужби, включаючи інспекторський склад та лабораторну мережу, проведення тренінгів та надання допомоги в процесі акредитації лабораторій», — зазначив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Основним завданням Проекту є захист людського здоров’я та довкілля від можливих ризиків, пов’язаних із використанням засобів захисту рослин. У результаті мають бути створені законодавчі та управлінські основи для забезпечення належного використання засобів захисту рослин та поліпшення супутніх інспекцій та лабораторних систем відповідно до вимог ЄС.

«Санітарні та фітосанітарні заходи завжди були пріоритетом Європейського Союзу в Україні як у минулі роки, так і сьогодні. На початку травня будуть діяти перші спільні санітарні та фітосанітарні комітети, що дозволить моніторити прогрес, якого досягнуто з моменту підписання Угоди про Асоціацію та створення зони вільної торгівлі», — наголосив представник делегації ЄС Крістіан Хелл.

Виконано за допомогою Disqus