Реклама

«Кріпак» запустив опитування про доцільність відкриття ринку землі

5 травня 2017 343 0
За чи проти відкриття ринку землі?
Kurkul.comЗа чи проти відкриття ринку землі?

Громадський рух «Кріпак» запустив опитування місцевих рад по всій Україні, щоб з’ясувати їх позицію, щодо негайного відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення. Про це повідомляє координатор проекту та заступник голови громадського руху «Кріпак» Євген Черняк, пише Agropolit.com.

За його словами, в рамках проекту «Земля: голос громад» організація розіслала більше 300 запитів до місцевих рад з метою дізнатись їх думку з приводу необхідності впровадження ринку землі. Наразі 19 з них вже надали свою відповідь.

«11 місцевих рад — проти відкриття ринку землі, 8 не визначились. Показово, що підтримку зняття мораторію не висловила жодна громада. Побачимо, як буде далі. Опитування місцевих рад, щодо земельного питання — це раціональна альтернатива ідеї референдуму, яку пропагують деякі політичні сили. Саме реальна позиція громад — це той фактор, який влада не може не враховувати, тим більше, якщо вона на кожному кроці проголошує гасла децентралізації», — пояснює ініціативу координатор проекту Євген Черняк.

Відповіді місцевих рад заносяться до інтерактивної карти, яка доступна до перегляду кожному.

«По всій Україні місцеві ради (обласні, районні, міські, сільські та селищні) висловлюють свою позицію, щодо можливого відкриття ринку землі. Інформація про це здебільшого розпорошується, хоча потребує реальної обробки та узагальнення», — йдеться у заяві Громадського руху «Кріпак».

Виконано за допомогою Disqus