Teagle презентувала новий подрібнювач кормів

9 травня 2017 145 0
Подрібнювач Teagle C12 Tomahawk приводиться в дію від ВВП трактора потужністю 120-200 к.с.
teagle.co.ukПодрібнювач Teagle C12 Tomahawk приводиться в дію від ВВП трактора потужністю 120-200 к.с.

Британський виробник Teagle представив подрібнювач тюкованих кормів особливо великої потужності, призначений для ринків Великої Британії, Німеччини та Східної Європи, повідомляє Traktorist.ua.

Подрібнювач Teagle C12 Tomahawk приводиться в дію від ВВП трактора потужністю 120-200 к.с. та може подрібнювати до 11 тонн кормів на годину. При цьому довжина подрібнюваних часток регулюється в межах 20-100 мм в залежності від конфігурації сита. Подрібнення виконується комбінацією 56 ціпів з легованої бором сталі з напиленням карбіду вольфраму та сітчатим ротором, що відфільтровує подрібнені частки. На виході подрібнювача встановлено стрічковий транспортер з максимальною висотою подачі 4,2 м.

Кожен ціп має два набори отворів для кріплення, тому його можна встановити чотирма різними способами, якщо одна з різальних граней затупиться. Сито складається з двох частин, діаметри отворів в кожній частині різні, таким чином зменшується навантаження на двигун трактора. На вході подрібнювача розміщено круглий млин, який може приймати та попередньо подрібнювати корми як в рулонах, так і тюках прямокутної форми.

Для роботи подрібнювача та транспортного механізму встановлено гідросистему ємністю 150 літрів з електричним вентилятором для охолодження робочої рідини. Ротор з ціпами обертається з сталою швидкістю 2000 об/хв. За надмірного навантаження електроніка керування може автоматично зменшувати швидкість подачі кормів.

Сам ротор подрібнювача встановлено на роликових підшипниках з ґумовими демпферами в точках кріплення для зменшення шуму та вібрації, що передаються на корпус подрібнювача.

Керування роботою виконується дистанційно за допомогою консолі керування з Bluetooth, яка може бути встановлена в кабіні трактора. На подрібнювачі встановлено тільки бездротові датчики, за сигналами яких електроніка керує швидкістю подачі кормів та оператор може встановити чутливість захисту від перевантаження або повністю зупинити агрегат. Також на корпусі встановлено аварійний вимикач для екстреної зупинки подрібнювача.

Teagle C12 Tomahawk пройшов 18-місячне тестування на фермі з понад 600 голів худоби та буде обмежено доступний вже з 2017 року. Повномасштабне виробництво розпочнеться 2018 року. Ціна подрібнювача становить £ 56 850.

Виконано за допомогою Disqus