Реклама

Прокуратура Миколаївщини вимагає від фермера повернути 14 га сільгоспугідь

15 травня 2017 102 0
Земельна ділянка фактично не використовувалась
Kurkul.comЗемельна ділянка фактично не використовувалась

Органи прокуратури Миколаївської області продовжують активну роботу щодо забезпечення законності у сфері земельних відносин.

В межах реалізації представницьких повноважень, Вознесенською місцевою прокуратурою виявлено порушення при використанні сільгоспугідь загальною площею 14 га на території Кандибинської сільської ради Новоодеського району, йдеться на сайті прокуратури Миколаївської області.

Зокрема, ще у 1993 році фізичній особі надано в постійне користування земельну ділянку для ведення селянського (фермерського) господарства. У подальшому громадянином зареєстровано фермерське господарство, яке з 2012 р. господарську діяльність не здійснювало, не подавало податкову звітність та орендні платежі не сплачувало, внаслідок цього бюджет недоотримував відповідні кошти.

Окрім того, земельна ділянка фактично не використовувалась, поросла бур’янами та чагарниками, що призвело до її занедбання та погіршення стану.

Відповідно до вимог Земельного кодексу України вказані обставини є підставою для припинення права постійного користування земельною ділянкою.

З метою усунення порушень, Вознесенською місцевою прокуратурою до суду четвертого травня 2017 р. скеровано позовну заяву про припинення права постійного користування та повернення у розпорядження держави земельної ділянки вартістю понад 320 тис. грн.

Виконано за допомогою Disqus