Компанія UKRAVIT представила новий гербіцид Флагман Екстра для захисту посівів сої

22 травня 2017 120 0
UKRAVIT представив контактно-системний гербіцид  для контролю бур’янів у посівах сої
kurkul.comUKRAVIT представив контактно-системний гербіцид для контролю бур’янів у посівах сої

Компанія UKRAVIT має у портфелі новий контактно-системний гербіцид для контролю бур’янів у посівах сої. Двокомпонентний препарат Флагман Екстра – це сучасне рішення для контролювання змішаного дводольного типу забур’яненості.

До складу Флагман Екстра входять дві діючі речовини: бентазон (360 г/л) та ацифлуорфен (160 г/л). У порівняні до препаратів на основі діючої речовини – бентазон, 480 г/л, гербіцид Флагман Екстра має покращену дію на наступні види бур’янів: лобода біла, молочай лозяний, осот жовтий та рожевий, грицики звичайні, паслін чорний, щириця (види), талабан польовий, нетреба звичайна, амброзія полинолиста.

«Це комплексне рішення, яке дозволить ефективно контролювати дводольні бур’яни, а також падалицю соняшника, у тому числі падалицю гібридів, стійких до дії трибенурон-метилу та до групи імідазолінів. Виробники, які вирощують соняшник, знають, наскільки важко прибрати падалицю стійких гібридів з поля, коли соняшник був попередником сої. Флагман Екстра дає можливість контролювати падалицю з високою ефективністю, а до того ж він повністю знищує вегетативну масу великого спектру однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів. Зокрема, він має покращену дію на лободу білу, березку польову, осот жовтий та рожевий. Причому осот краще обробляти у фазі розетки, а лободу можна обробляти навіть тоді, коли вона переросла фазу 4-х листків. Ефективність препарату підтверджена численними польовими дослідженнями, на даний час Флагман Екстра проходить процедуру реєстрації та сертифікації», — ідеться в повідомленні компанії.

Флагман Екстра має більш розширене технологічне «вікно» застосування: 1-4 трійчастий листок у сої. Дослідження ефективності дії проти бур’янів та фітотоксичність по відношенню до культурної рослини у 2016 році засвідчили, що окрім 1-4 трійчастих листків, можливо (за необхідності) застосовувати гербіцид по примордіальних листках сої (до появи першого трійчастого листка) у нормі 1,3-1,5 л/га. За такого використання однорічні дводольні бур’яни повинні перебувати у фазі сім’ядолі-дві пари листочків.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою