Садівники півдня і Закарпаття почали збирати врожай лише цього тижня

25 травня 2017 104 0
Більшість господарств півдня та Закарпаття розпочали збирати врожай тільки на цьому тижні
pixabay.comБільшість господарств півдня та Закарпаття розпочали збирати врожай тільки на цьому тижні

Сезон свіжої ягоди розпочався ще місяць тому, але фактично, більшість господарств півдня та Закарпаття розпочали збирати врожай тільки на цьому тижні, пише «Інфо-Шувар».

За словами експертів, ціни на свіжу ягоду досі тримаються на рекордно високих показниках. Зростання ціни, в порівнянні з минулими роками, пояснюється аномальними погодніми умовами цього сезону — через холодну весну сезон збирання суниці садової у відкритому ґрунті та ранньої черешні затримався на 10-14 днів.

«Саме через приморозки зазнали втрат виробники суниці в Центральних та Західних регіонах країни, які традиційно починають виходити на ринок ближче до середини липня. Врожай черешні також буде невисоким, бо через холодну дощову погоду виникли проблеми із запиленням дерев в садах Південних регіонів», — ідеться в повідомленні.

Як розповіли експерти, найближчими днями зниження ціни на ягоду прискориться, але загалом протягом всього сезону ця продукція може коштувати дорожче, ніж в попередні роки. Високі ціни сформуються внаслідок холодної весни та кількох хвиль приморозків у другій половині квітня та на початку травня.

Виконано за допомогою Disqus