На Харківщині відкрили українсько-польський аграрно-технічний центр

29 травня 2017 180 0
На базі  ХНТУСГ ім. П. Василенка відкрили Українсько-польський аграрно-технічний центр
dpchas.com.uaНа базі ХНТУСГ ім. П. Василенка відкрили Українсько-польський аграрно-технічний центр

На базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка 24 травня відкрили Українсько-польський аграрно-технічний центр, повідомили у ДАПР Харківської ОДА.

На урочистому відкритті були присутні Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський, начальник відділу міжнародних та регіональних зв’язків апарату Харківської обласної ради Маргарита Камаса та директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Нездюр.

Януш Яблонський зазначив, що Генеральне консульство буде ініціювати проведення культурних, історичних та освітніх заходів, які сприятимуть подальшому розвитку дружніх відносин між Україною і Польщею.

Основні напрями роботи центру — співпраця в аграрно-технічних, освітніх і наукових галузях Польщі і України; розробка спільних програм навчання студентів та підвищення кваліфікації викладачів; проведення наукових конференцій, виставок, семінарів; відкриття курсів польської мови; сприяння інтеграції університету в структури європейського освітнього простору. Приміщення центру розташовано в головному корпусі ХНТУСГ ім. П. Василенка.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

2м/с

Опади

0мм

Вологість

95%