Реклама

США. Фермери виступили проти скорочення Трампом аграрного бюджету

3 червня 2017 89 0
Союз фермерів США виступив проти аграрної економії Трампа
independent.co.ukСоюз фермерів США виступив проти аграрної економії Трампа

Союз фермерів США (National Farmers Union, NFU) протестує проти ініціативи президента Дональда Трампа скоротити бюджетні витрати в 2018 р. підтримку фермерства на 21% (майже $230 млрд), повідомляє The Dairy Site.

«Запропонований президентом бюджет є посяганням на програми і спеціалістів, які забезпечують життєво важливі послуги, дослідження і страхування для сімейних ферм Америки та споживачів», — прокоментував президент NFU Роджер Джонсон.

За словами Роджера Джонсона, глибоке розчарування викликає, що президент пропонує такі скорочення в розпал сільськогосподарського кризи, котра за чотири роки призвела до зниження цін на сільгосппродукцію і скорочення доходів фермерських господарств на 50%.

Скорочення можуть торкнутися також страхування врожаю — мінус $29 млрд, програми з охорони природи — $6 млрд, програми за пільговою покупкою продуктів — $ 191 млрд, інших програм з підтримки фермерства — $ 3 млрд. За словами Джонсона, таке рішення спричинить багаторазове зниження доходів фермерів.

«NFU закликає Конгрес відмовитися від цих скорочень бюджету і прийняти рівні фінансування, які забезпечать успішний розвиток фермерських громад і в цілому сільських районів Америки», — заявив президент Союзу фермерів США.

Виконано за допомогою Disqus