На Херсонщині запустили зрошувальну систему

1 червня 2017 558 0
Меліоративна мережа, включає насосну станцію, десятки кілометрів магістральних труб та відгалуження до 17 поливних машин
khoda.gov.uaМеліоративна мережа, включає насосну станцію, десятки кілометрів магістральних труб та відгалуження до 17 поливних машин

На території Костогризівської сільської ради біля с. Наталівка 31 травня запустили нову зрошувальну систему. Вона забезпечить полив близько 1 тис. га землі. На урочистому відкритті об’єкту були присутні представники обласної та місцевої влади, а також керівники сільгосппідприємств області, які прибули, щоб перейняти досвід впровадження зрошення землі, йдеться на сайті Херсонської ОДА.

Меліоративна мережа, включає насосну станцію, десятки кілометрів магістральних труб та відгалуження до 17 поливних машин «Zimmatic», керування якими здійснюється за допомогою комп’ютера, планшета чи смартфона. Ознайомлення з роботою насосної станції здійснив керівник підприємства, яке побудувало зрошувальну систему ПП «Восток – Агро» Панков В’ячеслав Миколайович.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв підтримав ініціативу створення зрошувальної системи.

«У цьому році в Україні вперше задіяна програма відновлення зрошення земель. І майже все фінансування спрямоване на Херсонську область. Це вже друга тисяча гектарів, на якій буде здійснюватися полив спеціальною зрошувальною системою (перша була в Білозерському районі). І ми не збираємося зупинятися. Запрошую всіх фермерів та бізнесменів інвестувати в Херсонщину, адже у нас дуже сприятливий регіон і є потенціал для розвитку», розповів Андрій Гордєєв.

Народний депутат Сергій Хлань зауважив, що розвиток агросектору — це розвиток області, міста, а також зростання доходів конкретної людини.

Збільшення кількості зрошувальних земель є одним із пріоритетних напрямів роботи області. Тому влада і надалі сприятиме розвитку меліораціі в області.

Виконано за допомогою Disqus