АПК України не має зупинятися на досягнутому — Мартинюк

7 червня 2017 185 0
Максим Мартинюк, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України
Kurkul.comМаксим Мартинюк, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України

Сьогодні аграрна галузь в Україні процвітає, але не можна зупинятися на досягнутому. Таку думку висловив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк на відкритті виставки «Агро- 2017».

«Аграрні успіхи України відомі всім, але думаю, що вони не повинні бути самоціллю. Вони повинні слугувати економічною базою для подальших інновацій в сільському господарстві. Світ шаленими темпами змінюється. Ми вже маємо вертикальні ферми, Uber для тракторів. Я думаю, Україна не має права просто бути осторонь цих процесів. Дуже сподіваюся, що ця виставка дозволить привнести інновації в нашу аграрну галузь. Отже, оголошую виставку АГРО-2017 офіційно відкритою», — такими словами Максим Мартинюк оголосив про відкриття.

На відкритті «Агро-2017» Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернув увагу на вже здобуті досягнення агарного сектору України.

«В цьому році ми передбачили 550 млн грн на підтримку виробників української сільгосптехніки. Чому? Тому що ми хочемо щоб в Україні вироблялась техніка, щоб в Україні створювались робочі місця і з кожним роком ця підтримка буде зростати», — зазначив Володимир Гройсман.

Він також подякував всім, хто має відношення до розвитку аграрної галузі України.

«Хочу подякувати всім тим, хто присутній сьогодні на цій виставці і ті хто виставили те, що створене їхніми руками, і ті хто сьогодні думає про те, як зробити своє підприємство більш успішним і технологічно розвинутим», — висловив подяку Прем’єр-міністр.

Заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко привітав всіх присутніх з відкриттям «Агро -2017».

«Всіх вас вітаю з цим святом. І парламент України, і агарний комітет у тому числі, буде робити все від нього залежне, щоб наша квітуча Україна, наше сільське господарство тільки розвивалися. Ми зараз налаштовані разом із командою Прем’єр-міністра зробити все, щоб в сільському господарстві в цій країні була додана вартість, були зарплати, був розвиток сільських територій. За всіх вас! Добра вам і злагоди!», — привітав Олександр Бакуменко.

Вікторія Сумченко, Ольга Мартиненко, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою