Versatile на виставці АГРО-2017 презентувала новинку 2017 р.

110
0
Комбайн Versatile 161
Kurkul.comКомбайн Versatile 161

Компанія Versatile на виставці АГРО-2017 презентувала новинку 2017 р. для українського ринку — двобарабанний комбайн 6-го класу Versatile 161, повідомляє Traktorist.ua.

Похила камера вантажопідйомністю до 4 500 кг дозволяє агрегатувати комбайн з обладнанням високої потужності. А система автоматичного контролю поперечно-проздовжнього крену дозволяє уникнути пошкодження робочих органів комбайна об ґрунт.

«Versatile 161 стандартно оснащується 7-метровою жаткою з німецькими ножами Schumacher, з можливістю встановлення 9-метрових моделей жаток на замовлення. Завдяки двигуну Cummins потужністю 325 к.с. та двобарабанній системі з діаметром барабана 800 мм комбайн здатний обмолочувати зерно до 20% вологості,» — розповів регіональний представник Versatile Олексій Жуков.

6-клавішний 5-ступінчатий соломотряс забезпечує якісне очищення зерна, а опційна система активного розкидання полови з подрібнювачем дозволяють розкидати полову на ширину захвату жатки та уникнути утворення «подушки» з полови після проходу комбайна.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus