На Луганщині для розвитку агросектора виділять близько 220 млн грн

12 червня 2017 90 0
Поле злакових
kurkul.comПоле злакових

Програма розвитку і підтримки агропромислового комплексу Луганської області на 2017-2020 рр. передбачає фінансування на суму близько 220 млн грн, повідомили на сайті Луганської ОДА.

«Зараз аграрний сектор економіки Луганщини потребує чіткої стратегії. Для мене принципово важливими є три складові: розвиток економіки області, соціальна відповідальність бізнесу, захист дрібних і середніх фермерських господарств від поглинання великими компаніями», — розповів голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Він наголосив, що тільки спільними зусиллями усіх аграріїв вони зможуть бути конкурентоспроможними на вітчизняному і зарубіжному ринках, відстоювати і захищати інтереси області, налагодити повний цикл виробництва і переробки сільгосппродукції.

У свою чергу, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Любов Безкоровайна презентувала дорожню карту розвитку сільського господарства області.

Зокрема, вона акцентувала увагу на галузі рослинництва та тваринництва. Так, до 2020 р. передбачається впровадити у виробництво високопродуктивні сорти та гібриди сільгоспкультур, використати альтернативні види органічних добрив, відновити роботу існуючих зрошувальних мереж, відремонтувати і побудувати нові тваринницькі приміщення, інкубаційно-птахівничі станції тощо.

Для збільшення обсягів виробництва продуктів харчової та переробної галузі необхідна реконструкція і будівництво підприємств у Новоайдарському, Білокуракинському, Марківському, Сватівському, Кремінському районах, у м. Сєвєродонецьку і Рубіжному..

Виконано за допомогою Disqus