Аграрного екс-міністра Присяжнюка хочуть посадити

12 червня 2017 107 0
Микола Присяжнюк, екс-міністр аграрної політики та продовольства України
Kurkul.comМикола Присяжнюк, екс-міністр аграрної політики та продовольства України

Колишнього міністра аграрної політики та продовольства України Миколу Присяжнюка та ще двох осіб підозрюють у скоєнні незаконної приватизації та подальшої легалізації державного майна. Про це повідомляє AgroPolit.com з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

Управлінням Генеральної прокуратури України з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконної приватизації державного майна посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України, Регіонального відділення Фонду державного майна України по м. Києву та службовими особами юридичної особи приватного права, вчиненої за попередньою змовою групою осіб, що призвело до приватизації майна у великих розмірах, та його подальшої легалізації за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (в редакції від 07.04.2011), ч. 3, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 233, ч. 3, ч. 5 ст. 27, ч.3 ст. 209 КК України.

За результатами розслідування 12 червня 2017 р. колишньому міністру аграрної політики та продовольства України Миколі Присяжнюку та ще двом особам повідомлено про підозру у скоєнні незаконної приватизації та подальшої легалізації державного майна — приміщення, що належало Міністерству аграрної політики та продовольства України, площею 516,6 кв. м по вул. Хрещатик, 24 в м. Києві за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (в редакції від 07.04.2011), ч. 3, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 233, ч. 3, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 209 КК України.

У підозрюваних в організації та виконанні цього злочину, а також у посадовців Фонду державного майна України, проведено ряд обшуків.

У кримінальному провадженні на незаконно приватизоване майно накладено арешт.

Виконано за допомогою Disqus