Компенсація за українську техніку є позитивним зрушенням — Погорілий

14 червня 2017 562 0
Віктор Погорілий, директор ГС «Украгроінжинірінг»
Kurkul.comВіктор Погорілий, директор ГС «Украгроінжинірінг»

Компенсація за купівлю сільгосптехніки українського виробника — це позитивно, зазначив директор ГС «Украгроінжинірінг» Віктор Погорілий в інтерв’ю Traktorist.ua.

«Я би не хотів обговорювати кількісні показники, бо це залежить від бюджетних можливостей. Поява такої підтримки також вплинула на створення асоціації. Оскільки розподіл бюджетної підтримки на цілі АПК відбувався без широкої участі представників сільгоспмашинобудування, то вони не мали змоги формувати механізму її отримання», — зазначив він.

Це призвело до того, що сьогодні, виробники с/г техніки не є учасниками процесу. Потрібен діалог між владою та виробниками.

«Підкреслю, розмова не з одним великим гравцем, а у вигляді консолідованої думки всіх учасників процесу машинобудування — починаючи з тих, хто створює та обслуговує техніку і закінчуючи споживачами. Це й є ще однією метою асоціації», — наголосив директор ГС «Украгроінжинірінг».

За його словами, українське сільгоспмашинобудування потребує переоснащення та втілення нових технологій.

«Потрібні механізми державного стимулювання чи пільгове кредитування на нові станки, і це вірно, бо сільське господарство сьогодні вимагає якісної техніки, тому й закуповуємо її за кордоном. Але, як я казав, ми в такому випадку вивозимо гроші за кордон, не розвиваємо нашу машинобудівну галузь», — говорить Віктор Погорілий.

Виконано за допомогою Disqus