Реклама

На Миколаївщині працюватимуть комісії з протидії незаконному використанню земель

14 червня 2017 256 0
Засіяне поле
kurkul.comЗасіяне поле

Для вирішення проблеми нестачі кадрів з метою протидії незаконного використання земель у Миколаївській області будуть створені інвентаризаційні комісії по виявленню фактів незаконного обробітку та нецільового використання земель сільськогосподарського призначення, повідомили в Миколаївській ОДА.

У разі виявлення порушень інвентаризаційна комісія має невідкладно інформувати головне управління Держгеокадастру, облдержадміністрацію та правоохоронні органи.

Як повідомив заступник начальника головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області Сергій Коцюба, профільний структурний підрозділ головного управління Держгеокадастру веде активну роботу з протидії незаконному використанню земель на території Миколаївської області, але наразі існує нестача людських ресурсів для виконання роботи в необхідні терміни.

«У нас є сільгоспвиробники, які працюють в правовому полі, які другий рік поспіль збирають рекордний врожай і тут у нас все добре. Але є й такі, які засівають державні землі без будь-яких правовстановчих документів, використовують землі не за цільовим призначенням — засівають пасовища олійними і зерновими культурами. Це є пряме порушення законодавства!

Довгий час в країні не робилось нічого, щоб цьому протидіяти, але зараз Держгеокадастр отримав відповідні повноваження і дуже активно включився в роботу. Алене дивлячись на те, що боротьба з незаконним використанням землі сільгоспризначення, — це повноваження Держгеокадастру інтерес в цьому саме місцевих громад, адже порушники завдають шкоду саме громадам, не сплачуючи у бюджет кошти, тому вважаю, що в цю роботу дуже активно повинні включитись як сільські голови так і голови РДА та ОТГ», — зазначив перший заступник голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бонь.

Виконано за допомогою Disqus