Тернопільська птахофабрика збільшить потужності

13 серпня 2015 111 0
Тернопільська птахофабрика збільшить потужності
Кurkul.comТернопільська птахофабрика збільшить потужності

Нині в публічному акціонерному товаристві «Птахофабрика Тернопільська» встановлюється обладнання в шостому новозбудованому пташнику на 180 тис. куркомісць, який планується ввести в експлуатацію в середині серпня 2015 р., повідомив під час робочого візиту до публічного акціонерного товариства «Птахофабрика Тернопільська» міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За його словами, підприємство здійснює виробництво та переробку продукції птахівництва: виробництво харчових яєць, м'яса бройлерів, вирощування й утримання курей. Основний напрям роботи птахофабрики — виробництво яєць курячих столових.

Наразі основні виробничі потужності підприємства, для утримання промислового поголів’я курей, складаються з 5-х виробничих цехів на 740 тис. поголів'я і п’яти пташників, для вирощування молодняка птиці на 450 тис. курчат. Зараз встановлюється обладнання в шостому новозбудованому пташнику на 180 тис. куркомісць, який планується ввести в експлуатацію в середині серпня 2015 р.

«Стратегічні плани підприємства передбачають будівництво нових пташників та заводу з переробки яєць у пастеризований меланж», — сказав міністр.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою