Аграрії Львівщини отримають 16 млн грн з місцевого бюджету

28 червня 2017 75 0
Нерозрізані купюри номіналом 200 гривень
minfin.com.uaНерозрізані купюри номіналом 200 гривень

Загалом з місцевих бюджетів області виділили 16,0 млн грн, на виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2017 р. З них профінансували 5,7 млн грн, що є одним з найбільших обсягів підтримки серед областей України.

Про надання фінансової підтримки аграріям області повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Раніше повідомлялося, що до бюджету Львівщини вдалося залучити майже 9 млн грн за результатами проведення земельних аукціонів.

На виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2017 р. з обласного бюджету виділено 11,2 млн грн. 17 переможців бізнес-планів набули право одержати пільгові кредити в сумі 6,6 млн грн на розвиток аграрних проектів.

Кредитні ресурси спрямовані на придбання 10 одиниць сільськогосподарської техніки, 30 голів корів, холодильного, обладнання для виробництва круп та переробки сільськогосподарської продукції на корм, будівництво овочесховища тощо.

За рахунок здешевлення кредитів шляхом відшкодування сплачених відсотків у сільськогосподарське виробництво залучено понад 20 млн грн, які спрямовані на придбання 8 одиниць сільськогосподарської техніки, 1 автомобіля та інші поточні витрати сільськогосподарських виробників під час проведення комплексу весняно-польових робіт.

Окрім того, на фінансову підтримку аграріїв Львівщини скерували кошти з районних бюджетів в сумі 4,8 млн грн, з них профінансовано 1,1 млн грн.

В основному кошти спрямовували на програми підтримки галузі тваринництва (2,7 млн грн) та рослинництва (1,2 млн грн).

Найбільший фінансовий ресурс на підтримку аграріїв виділили у Кам’янка-Бузькому районі (840,0 тис грн, з них профінансували 682,2 тис грн) та у Пустомитівському (500 тис грн, з них профінансували 176,0 тис грн).

Виконано за допомогою Disqus